Drodzy Pogromcy!

Mamy świadomość, że od dnia wystartowania Otwartej Bety w grze Dauntless większość z Was doświadcza różnego rodzaju problemów jak np. długi czas oczekiwania logowania, bugi w postaci nie ładowania się do miasta po udanych łowach czy spadek FPS.

Matchmaking

 

W pierwszej kolejności chcielibyśmy zaznaczyć, że są to normalne problemy w takich przypadkach zważywszy na to, że Phoenix Labs do tej pory monitorował stały napływ nowych graczy do gry. W momencie kiedy furtka pozostała otwarta możliwe, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania pomimo półtora rocznego hype’u jaki miał miejsce – no cóż.
Przede wszystkim są świadomi występujących problemów i wierzcie cały czas nad nimi pracują. Jaki jest plan?
W pierwszej kolejności devsi Daauntlessa pracują, aby każdy z Was mógł się zalogować do gry. Niestety nagła fala graczy sprawiła, że ilość serwerów jakie mieli przygotowane była nie wystarczająca. Aczkolwiek zanim każdy z Was będzie mógł się połączyć najpierw prace trwają nad stabilnością serwerów co jest ważniejsze niż kolejka do gry.

Spadki FPS

Jest to kolejny problem, którego są świadomi twórcy gry i nad którym intensywnie pracują. Wielu z Was podczas tutorialu ścina gra a FPS sięgają dna. Wciągu tego weekendu ma pojawić się łatka naprawiająca performance podczas samouczka.
Mamy nadzieję, że powyższe problemy Was nie zniechęciły i po naprawie wszystkich usterek będziecie mogli wreszcie bez przeszkód wybrać się na polowania.
W razie jakichkolwiek problemów piszcie pod tym postem. Zapraszamy także na naszego discorda gdzie wszelkie informacje są uaktualniane na bieżąco. https://discordapp.com/invite/wfXDSSy