Celki to tzw komórki, które wzmacniają nasz pancerz oraz broń dodając kilka nowych umiejętności. Celki wypadają z Core’ów (takich beczek, które dostajemy z lvl czy nagród), lvl masterki, u pana od łączenia ich, można kupić za platynę w grze oraz z zabijania potworów.

Łączenie celków

Zacznijmy od tego gdzie w ogóle można łączyć celki? Jest bardzo ważna informacja, gdyż od samego początku gry należy je łączyć, aby wbić ich 3 poziom. Celki łączymy u kupca, który znajduje się po zachodniej stronie miasta.

Kupiec oferuje nam dwie możliwości: kupienie do 3 celków (poziomu 2 lub 3) i jego oferta zmienia się co 7 dni lub można połączyć istniejące celki. Zasada jest prosta, łącząc celki o tych samych właściwościach otrzymamy taką samą o poziom wyżej. Łącząc dwie różne celki dostaniemy o poziom wyżej ale jej właściwość może być losowa.
Tip: łączcie zawsze te same celki, aby otrzymać jej zwiększony poziom.

Aby połączyć celki przytrzymaj “Fuse”

Rodzaje celków.

Komórki dzielą się na: obrona (defence), ruchliwość (mobility), moc (power), technika (technique), użyteczność (utility). Każda z nich ma swoje perki.

DEFENCE
MOBILITY
POWER
TECHNIQUE
UTILITY

Celki można włożyć do zbroi, latarni oraz broni. Celki można dowolnie wkładać i wyjmować. Kiedyś owszem było tak, że raz włożonej celki nie można było już wyjąć i przy włożeniu kolejnej tamta zwyczajnie się usuwała. Teraz wkładamy i wyciągamy jak nam się podoba.