Czy kiedykolwiek walczyłeś z wulkanem, pogromco? Bo wiesz rzucenie się na Torgadoro nie jest wcale takie dalekie. Nawet jeśli przebijesz się przez jego grubą kamienną zbroję, pod spodem wciąż jest materia lawy. I uważaj na te ręce; Torgadoro jest znany z… chwytania.

 

Legendarne Bronie

W obliczu Torgadoro w Eskalacji Płomieni możesz odblokować schematy wszystkich legendarnych broni. Te potężne bronie nie są łatwe do wytworzenia, ale profity są warte dodatkowego wysiłku.

Pryzmatyczne sloty komórkowe

Każda legendarna broń ma dwa pryzmatyczne miejsca na komórki - uniwersalne miejsca na dowolną komórkę. Wykorzystaj je, aby dostroić swoją kompilację i podjąć jeszcze trudniejsze wyzwania.

Połączenia broni

Połącz swoją broń Torgadoro z inną bronią płonącą, aby zyskać jej profit (np. +3 Evasive Fury) i unikalny efekt (np. Siódme trafienie z rzędu zadaje +300 obrażeń rany). Broń musi być tego samego typu i tego samego elementu do wiązania.

Legendarna umiejętność

Aktywacja legendarnej umiejętności na dowolnej broni Torgadoro wprawi cię w szał, zamieniając pięści w płonące bronie. Dopóki trwa furia, zadajesz dodatkowe obrażenia celom, które mają mniej niż 50% zdrowia.

Zbroja z Torgador'a

Zestaw pancerza Torgadoro czerpie swoją siłę z trzech wbudowanych profitów: Knockout King, Overpower i Zeal - nowy profit, który zwiększa efekt umiejętności uderzenia latarni. Schemat odblokowuje się, gdy zmierzysz się z pierwszym Torgadoro.

Za mało dla ciebie? Zdobądź 25 punktów talentu w Blaze Escalation, aby odblokować ultra pancerz Torgadoro - kosmetyczny zestaw ulepszeń z płynnymi detalami lawy.