Zabójcy, którzy udowodnią swoją wartość w Shock Eskalacji, zyskają prawo do walki z Malkarionem - szybkim, powietrznym zagrożeniem o mocy błyskawicy na jego wezwanie. Uważaj bo Malkarion lubi zawisnąć w powietrzu, by móc rzucić się w twoim kierunku.

Legendarne Bronie

W obliczu eskalacji Shock Malkarion odblokuje schematy wszystkich legendarnych broni. Te potężne bronie nie są łatwe do wytworzenia, ale profity są warte dodatkowego wysiłku.

Pryzmatyczne sloty komórkowe

Każda legendarna broń ma dwa pryzmatyczne miejsca na komórki - uniwersalne miejsca na dowolną komórkę. Wykorzystaj je, aby dostroić swoją kompilację i podjąć jeszcze trudniejsze wyzwania.

Połączenia broni

Połącz swoją broń Malkarion z inną bronią uderzeniową, aby zyskać jej profit (np. +3 Aetheric Attunement) i unikalny efekt (np. + 30% obrażeń do głów Behemota). Broń musi być tego samego typu i tego samego elementu do wiązania.

Legendarna umiejętność

Aktywacja legendarnej umiejętności dowolną bronią Malkarion teleportuje cię do pobliskiego Behemota i zada ogromne obrażenia od wstrząsu.

Zbroja z Malkarion'a

Zestaw pancerza Malkarion'a czerpie swoją moc grzmotu z trzech wbudowanych profitów: Aetherhunter, Predator, and Grace - profit, który zapewnia premię do prędkości ruchu i ataku po sprincie.

Gotowy na zwiększenie napięcia? Zyskaj 25 punktów talentu w Shock Escalation, aby odblokować ultra pancerz Malkarion - kosmetyczny zestaw ulepszeń.