Zgnilizna przeniknęła przez Arbourhome Blight, zmieniając niegdyś zielone schronienie klanu Farslayer w miejsce zarazy i trucizny. Ale może być jeszcze sposób, aby to oczyścić. Przedrzyj się do serca lasu by wykorzenić źródło infekcji: grzybowego bossa Behemota, Agarusa.

Legendarne bronie

Zmierzenie się z Agarusem w Terra Escalation odblokuje schematy dla wszystkich jego legendarnych broni. Te potężne bronie nie są łatwe do wytworzenia, ale korzyści z nich warte są każdego wysiłku.

Pryzmatyczne sloty komórkowe

Każda legendarna broń ma dwa pryzmatyczne miejsca na komórki, które mogą pomieścić dowolną posiadaną komórkę. Wykorzystaj je, aby dopracować swoją konstrukcję i podjąć jeszcze trudniejsze wyzwania.

Połączenia broni

Połącz swoją broń Agarus z inną bronią terra, aby zyskać jej atut (np. +3 Sharpened) i unikalny efekt (np. Po nie zadawaniu obrażeń przez 4 sekundy, następne 4 ataki zadają + 50% obrażeń). Broń musi być tego samego typu i musi być tego samego rodzaju.

Legendarna umiejętność

Aktywacja legendarnej zdolności twojej broni Agarusa ożywi wszystkich łowców w dużym promieniu, zapewniając im leczenie w czasie i odporność na stagger. Bonus: Możesz użyć tej umiejętności będąc powalonym - nawet przy 100% Zagrożeniu.

 

 

Zbroja z Agarusa

Zestaw pancerza Agarusa czerpie swoją siłę z trzech wbudowanych cech: Fortress, Sturdy, and Parasitic - nowy profit, który opóźnia część otrzymywanych obrażeń i zamiast tego zadaje je w czasie. Otrzymując opóźnione obrażenia, zyskujesz również kradzież życia - co daje szansę na odzyskanie zdrowia, zanim zniknie. Pasożytnictwo działa tylko na obrażenia, które pochłaniają 10% lub więcej twojego maksymalnego zdrowia. Schematy zbroi odblokowują się, gdy zmierzysz się z pierwszym Agarusem.

Chcesz pochwalić się swoją wiedzą na temat eskalacji? Zdobądź 25 punktów talentu w Terra Escalation, aby odblokować ultra zbroję Agarus - zestaw ulepszeń kosmetycznych z rozszerzonymi regionami barwnika i niesamowitym blaskiem.