Już 11 czerwca będziemy mieli możliwość zmierzenia się z nowym przeciwnikiem na trzeciej już eskalacji zatytułowanej Into the Void. Jeżeli zapuścicie się zbyt daleko i przypadkiem znajdziecie się na skraju ciemnej i migoczącej sadzaki - bądźcie czujni. To właśnie tam czekać na Was będzie najnowszy boss tejże eskalacji - Thrax.

Ten przebiegły Behemot używa portali do polowania, z których uderza przez szczeliny ostrymi jak brzytwa kończynami i wynurza się z pustej przestrzeni, by zanurkować na swoją zdobycz. Zwabienie jednego może być najlepszym wyborem, ale nawet ten plan wymaga ostrożności. Nieleczony niszczycielski wpływ Thraxa może sprawić, że Zabójca będzie tak wyczerpany, że ledwo będzie mógł podnieść palec - a tym bardziej broń.

Legendarne Bronie

W obliczu Thrax'a w Umbralnej eskalacji będziecie mogli odblokować schematy dla wszystkich jego legendarnych broni. Te potężne bronie nie są łatwe do wytworzenia, ale profity są warte dodatkowego wysiłku.

Pryzmatyczne sloty komórkowe

Każda legendarna broń ma dwa pryzmatyczne miejsca na komórki - uniwersalne miejsca na dowolną komórkę. Wykorzystajcie je, aby podjąć jeszcze trudniejsze wyzwania.

Połączenia broni

Połącz broń Thrax'a z inną bronią umbral, aby zyskać jej profit (np. +3 Wild Frenzy) i unikalny efekt (np. Gdy poniżej 20% zdrowia zadaj + 50% obrażeń). Broń musi być tego samego typu i tego samego elementu do wiązania.

Legendarna umiejętność

Aktywacja legendarnej umiejętności broni Thrax'a zada obrażenia umbralne otaczającym was wrogom, a następnie teleportuje was w niebo. Wybierzcie miejsce lądowania i uderzcie z powrotem na ziemię, aby zadać jeszcze większe obrażenia od umbry.

Zbroja z Thrax'a

Zestaw pancerza Thrax czerpie swoją siłę z trzech wbudowanych profitów: Nine Lives, Cunning, oraz Catalyst - nowego profitu, który zwiększa efekt i czas trwania toników. Schemat odblokowuje się, gdy zmierzycie się ze swoim pierwszym Thrax'em.

Chcecie pochwalić się swoją wiedzą na temat eskalacji? Zdobądźcie 25 punktów talentu w Umbral Escalation, aby odblokować ultra pancerz Thrax'a - kosmetyczny zestaw ulepszeń ze świecącymi szczegółami.