Nie da się ukryć, że walka w zwarciu jest dobra. Aczkolwiek jest to wysoce ryzykowny, pełen adrenaliny dreszczyk emocji. Ale kiedy jesteś zbyt daleko od celu, aby zadać cios mieczem, potrzebujesz innego sposobu, aby przynieść ból.

Uczenie się na nowo.

Granaty

W Dauntless granaty są wykonane i wyposażone jak materiały eksploatacyjne, dzieląc przestrzeń magazynową z tonikami, pylonami i latarniami airstrike. 

Gdy znajdziesz się w polu, wybierz granat, aby automatycznie wejść w pozycję rzucania. Linia łuku pokazuje drogę, którą twój granat pokona po rzuceniu. Użyj go, aby wycelować, a potem zrób to z całej siły.

Granaty w dauntelss

Pięć smaków.

Ponieważ nie wierzymy w rozwiązanie z jednym granatem, które pasuje do wszystkich, dajemy ci pięć opcji wybuchowych do wyboru. Są to: barrage, inferno, concussive, coldsnap, and transfusion.

BARRAGE GRENADE

Granat bojowy jest jednym z pierwszych granatów, które dostaniesz w swoje ręce. Podobnie jak fantazyjne fajerwerki, wybucha po uderzeniu, po czym następuje seria wtórnych wybuchów. Użyj go, aby rozpocząć walkę z daleka.

BARRAGE GRENADE

INFERNO GRENADE

Granat piekła jest tak samo ognisty, jak sugeruje jego nazwa. Rzuć jeden, aby położyć dywan z płomieni, który zadaje obrażenia eterowe, aż do czasu wygaśnięcia. Możesz nawet sparować je z bronią, by naprawdę podkręcić ciepło.

INFERNO GRENADE

CONCUSSIVE GRENADE

Czy chciałbyś kiedykolwiek przeszkodzić Behemotowi, nie wyciągając nawet swojej broni? Teraz możesz. Granaty wstrząsowe zostały zaprojektowane tak, aby przerywać kluczowe ruchy Behemota, takie jak ładunek Embermane’a lub dash Shrike’a. Rzucaj dobrze, a otrzymasz nagrodę za kolejny atak.

CONCUSSIVE GRENADE

COLDSNAP GRENADE

Nie każdy Behemot jest podatny na ogień, więc dodaliśmy także opcję arktyczną: granat zimny. Granaty te rozpadają się na kilka małych sopli, które następnie eksplodują w celu zniszczenia uszkodzeń eteru. Niezbyt miłe zaskoczenie, jeśli pływasz sobie w lawie Behemotha.

COLDSNAP GRENADE

TRANSFUSION GRENADE

Na koniec: granat transfuzyjny. W przeciwieństwie do granatów zaporowych i piekielnych, nie zrobi to wiele, jeśli rzucisz je na ziemię.

COLDSNAP GRENADE

 Granaty te kradną życie od celu i przekształcają go w zestaw do leczenia kulek leczniczych. Dotknij jednego z nich, aby natychmiast się wyleczyć.

Wampiryzm