Nowy hunt pass podkreśla zalety neonu z pełnym zestawem odważnej i czarnej zbroi eterowej.

Prawdopodobnie będziecie chcieli, aby nowe emotikony dopełniały waszą rebeliancką odzież, więc ten hunt pass da wam duży wybór.

Pakiet Tubular Edge zapewnia skórę hełmu Tubular Psychotronica, skórkę nóg Hexagonal Crash i skórę ramion Hexa-Flex, a także fryzurę Edge of Distress. Cztery przedmioty to za dużo? Możesz także kupić każdy element osobno.

Bonusowe kapsuły

Przez cały czas trwania przepustki Aetherpunk (od 30 stycznia!) Zabójcy, którzy ukończą poziom 50 Elitarnego toru Aetherpunk, będą mogli zdobyć jeszcze więcej nagród za przepustkę polowania. Obejmuje to klasyczne przedmioty Farslayer, takie jak emotka Motorów Eteru, epicka flara Everbranch oraz Standard Xelyi.

Jak wziąć udział?

Po odebraniu nagród na poziomie 50 podejdź do Gregario, aby odebrać+ zadanie „Skarby ze skarbca”. Za każdym razem, gdy ukończysz tę powtarzalną misję, otrzymasz rdzeń premii eterowej zawierający jedną losową nagrodę za przerost i 1-3 żetony nagród premium.

W sumie jest 15 nagród bonusowych i – podobnie jak ostatnim razem – nie ma powtórzeń. Otwarcie 15 rdzeni bonusowych zapewni ci wszystkie 15 nagród.

Wprowadzone zostają emotki!

Począwszy od 1.1.3, będziesz mógł używać nowych Szybkich Emoji Nieustraszonych do komunikowania się z innymi Zabójcami! Zaczynamy od zestawu siedmiu emotikonów, dostępnych bezpłatnie 30 stycznia i możliwe, że przyszłości będzie ich więcej!

Jeśli wiesz, jak używać emotikonów i Szybkiego czatu, to wiesz, jak korzystać z emoji. Jeśli nie, oto jak przygotować się do emotki:

  • Otwórz menu Personality i wybierz Quick Emojis .
  • Wybierz emoji, którego chcesz użyć, i naciśnij przycisk Set Slot .
  • Przypisz swoje emoji do wybranego szybkiego gniazda.
  • Wyjdź ze wszystkich menu i wróć do gry.
  • Otwórz koło komunikacyjne („C” na PC, lewy spust na konsolach) i wybierz Quick Emoji , aby zobaczyć swoje emoji.
  • Wybierz emoji, aby wysłać go na czat!

Powrót Saint’s Bond

Najbardziej romantyczne święto w Ramsgate wraca do Dauntless 13 lutego. Ale w tym roku Saint’s Bond to coś więcej niż tylko miłość „L” – chodzi o więzi, które łączą nas jako przyjaciół. Aby to uczcić, będziemy oferować siedem umów Saint’s Bond, które zostaną zrealizowane ze znajomymi.

Więcej informacji na temat tych – i ich wspaniałych nagród – bliżej 13 Lutego.