Dark Harvest jest już dostępny na serwerach live od 24 Października a event z nim związany będzie aktywny od 31. Event będzie trwać do 5 Listopada.

Gracze mogli również zauważyć kilka… niepokojących transmisji.

Dark Harvest

Te glify są dziełem Niewidocznego kultu – sekty o korzeniach sięgających Przełomu. Dark Harvest ma sposób na wyciągnięcie ich z ich zwykłych nor, więc bądź ostrożny, gdy wędrujesz po nowo nasiąkniętych nocą ulicach Ramsgate. Nigdy nie wiesz, kogo możesz spotkać.

Haunted Shadows

Najnowszy hunt pass pojawi się 31 października – w samą porę, aby stawić czoła niewidocznemu zagrożeniu. Podobnie jak w przypadku poprzedniego przejścia, Zabójcy będą mogli zdobyć pełny zestaw kosmetycznej zbroi na torze podstawowym lub elitarnym, a także prestiżowy zestaw ultra pancerza na poziomie toru elitarnego 50.

Hunt Pass Dark Harvest

Temat tej przepustki „Nocny łowca” zapewnia także inne aktualności, takie jak emotka „Ducha psa”.

Inne udoskonalenia

Jako pierwszy krok w kierunku złagodzenia bólu AFK został dodany licznik czasu AFK do wszystkich polowań. Pogromcy, którzy pozostają bezczynni przez trzy minuty, będą teraz automatycznie wracać do Ramsgate, uwalniając resztę drużyny, aby ukończyli polowanie na odpowiednim poziomie wyzwania.

Dodano nieco więcej głębi do kompasu, dzięki czemu ważne ikony są lepiej widoczne, a niektóre mniej ważne. To powinno znacznie ułatwić czytanie i używanie kompasu – szczególnie dla Zabójców pracujących w głównej linii zadań.

Przełącznik ON / OFF w skrzyni patrolowej zapamięta twój poprzedni wybór. (Wcześniej było domyślnie WŁĄCZONE przy każdym nowym polowaniu na patrol.) Po prostu nie zapomnij włączyć go ponownie, jeśli zdecydujesz, że chcesz otrzymać dodatkowe nagrody.

Dajcie znać jak Wam się podoba i nie zapomnijcie o naszym poście na facebooku!

Hej! Jeżeli chciałbyś z nami tworzyć stronę Dauntless Polska (teraz zwłaszcza, gdy Dauntless oficjalnie wychodzi z…

Geplaatst door Dauntless Polska op Donderdag 19 september 2019