W SKRÓCIE


  • Mroczne Żniwa będą trwać od Poniedziałku, 26 Października do Poniedziałku, 2 Listopada.
  • Rozszyfrowuj tajemnicze wiadomości, by dowiedzieć się, gdzie znajdują się portale Unseen na Shattered Isles.
  • Wejdź w interakcję z podobiznami Shrowda, aby zdobyć specjalną nagrodę… lub okrutną sztuczkę.
  • Zdobywaj eventową walutę, którą możesz wymienić na ograniczone czasowo przedmioty kosmetyczne i ciekawostki od Honest Ozz, nowego sprzedawcy w Ramsgate.
  • Weź udział w specjalnym eventowym polowaniu, startującym w Czwartek, 29 Października.

Nadchodzą Mroczne Żniwa łowcy. Tak jak złowroga jesień powoli przejmuje Shattered Isles, tak i Unseen zstępują do Ramsgate. A może oni zawsze tam byli?

Ta tajemnicza grupa zajmuje się mroczną sztuką, a z każdym cyklem pór roku wydaje się rosnąć w siłę. Teraz zaczęli tworzyć portale i konstruować podobizny umbralnego behemota Shrowd’a na Shattered Isles dla własnych nikczemnych celów.

Na szczęście, jesteście tu by zapobiec urzeczywistnieniu ich spisku.

Umbral PortalsSymbol portalu

 

OKRYCI CIEMNOŚCIĄ


Mroczne Żniwa zaczną się w ten Poniedziałek, 26 Października. Ramsgate przekształciło się z pięknego miasta portowego w tajemniczy nocny krajobraz, a Unseen wykorzystali ten moment by rozprzestrzenić swe mroczne zepsucie wzdłuż Shattered Isles. Krążą plotki o tym, jak w Ramsgate znów zaczęły pojawiać się tajemnicze komunikaty od Unseen – z całą pewnością dostarczające nowe wskazówki co do ich najnowszych planów.

Każdego dnia od 26 do 30 Października, możesz wyśledzić nowy węzeł wiedzy Unseen, który zawiera nowe wskazówki prowadzące do lokalizacji ich portali. Na każdej odwiedzanej wyspie możesz również znaleźć jedną podobiznę Shrowda. Interakcja z tymi tworami Unseen daje szansę na zdobycie Monet Żniw, ograniczonej czasowo waluty używanej do zakupu specjalnych przedmiotów Mrocznych Żniw.

Podobizny Shrowd’a mogą również zawierać ciekawostki, nowy typ wyposażenia. Uważaj jednak: te podobizny mają szansę wyczarować coś znacznie bardziej śmiercionośnego, kiedy najmniej się tego spodziewasz…

Oprócz zbierania monet żniw, wejście do portalu daje tobie oraz całej twojej drużynie 10%’owy wzrost zadawanych obrażeń. Można wejść do portalu raz na polowanie.

Honest Ozz StandPoznajcie Honest Ozz’a

 

OKRYCI CIEMNOŚCIĄ

Nowy kupiec otworzył sklep w Ramsgate i nigdzie indziej w mieście nie znajdziesz jego towarów. Honest Ozz jest dostawcą dziwnych rzeczy i zdobył wiele zdecydowanie przerażających przedmiotów, które mogą być twoje za monety żniw.

Ozz będzie również sprzedawał ograniczone czasowo przedmioty kosmetyczne, które pozwolą ci oddać ducha Mrocznych Żniw, w tym maski stworzone na wzór Shrowd’a, Shrike’a i Riftstalker’a, a także nowy roślinny sztandar, nowe flary i niektóre powracające ulubione rzeczy z poprzednich Żniw.
Towary Ozz’a będą się zmieniać w zależności od tego, co dzieje się w Ramsgate, więc nie zapomnij zajrzeć do nowych sezonowych ofert. Możesz kupić dowolną z ciekawostek Honest Ozza podczas trwania Mrocznych Żniw i możesz je zachować nawet po zakończeniu wydarzenia.

KOSZMAR W PÓŁMROKU


Tegoroczne Mroczne Żniwa wprowadzają ograniczone czasowo polowanie eventowe, które przetestują twoje umiejętności na więcej niż jeden sposób. Unseen nie ukończyli jeszcze swojego najmroczniejszego rytuału i od ciebie zależy, czy ich powstrzymasz… jeśli tylko dasz radę.

Począwszy od Czwartku, 29 Października, porozmawiaj z Kat, otwórz Mapę Polowań i wybierz Events by zobaczyć oba rytualne polowania Unseen. Twoje nagrody będą zależały od twoich wyników i wybranego poziomu trudności. Możesz podjąć to wyzwanie tyle razy ile chcesz, aby zebrać wszystkie smakołyki – i być może odkryć ukrytą nagrodę.

Night Hunter's ArmourOkryj w sobie Nocnego Łowcę

ZBIERAJ HORRORY


Sklep Dauntless przez cały tydzień będzie pełen mrocznych i zachwycających pozycji, w tym ulubionych rzeczy z poprzednich Mrocznych Żniw, takich jak Striker’s skin Catspaws, emotka Xylobones, skin na heł Harvester’s Head, emotka przybycia From Below i znacznie więcej. Vault będzie również w rotacji, aby uwzględnić szereg przedmiotów z naszego Hunt Pass’a Haunted Shadows, więc masz kolejną okazję do wykorzystania monet Vault (Vault coins).

 

Miej oko na twitterowe konto Dauntless, aby uzyskać więcej informacji na temat Mrocznych Żniw i innych nadchodzących wydarzeń. Możesz również uzyskać informacje z bardziej tajnego źródła.

Nikt tak naprawdę nie wie, jakie przerażające rzeczy kryhą się w ciemnościach – nikt, nawet Unseen.