Grafika przestawiająca elementy poszczególnych potworów

Witajcie Pogromcy. W tym wpisie znajdziecie grafikę stworzoną przez nas specjalnie dla Was. Jako, że wciąż wielu z Was ma problemy z określeniem na co dany behemoth jest wrażliwy, a na co odporny, poniższa grafika powinna Wam w tym pomóc.

Kliknij, aby powiększyć.

Zielona strzałka oznacza na co słaby jest potwór, czerwona jest jego odpornością. Adekwatnie bierzemy broń, na którą słaby jest behemoth a pancerz zakładamy, na który jest odporny, aby jego element nie zadawał nam za dużych obrażeń.
W razie pytań piszcie!

Oczywiście w liście są uwzględnione też i rodzaje potworów (aka. po prostu mocniejsze ich wersje) (shrike – moonreaver shrike ect).

Grafika została stworzona w celu łatwiejszego zrozumienia na czym operują dane behemoth’y i jakie elementy stosować, aby w łatwiejszy sposób je wyeliminować. Jeżeli chodzi o element neutralny to oznacza, że behemoth’y nie posiadają żadnego elementu.

Grafikę możecie wykorzystywać do własnych stron lub w celu dalszego udostępnienia. Wszelkie jej modyfikacje (np. usunięcia znaku wodnego czy logo) skutkuje naruszeniem praw autorskich. Bardzo prosimy o szanowanie pracy innych.