Witaj w nowym domu.

Jeśli uczestniczyłeś w wydarzeniu “Saving Ramsgate” lub czytałeś nasz najnowszy blog, wiesz z czym mierzyło się Ramsgate. Dzięki Tobie i każdemu Łowcy, który wziął udział w tym wydarzeniu, Arkan Drew był w stanie aktywować Portal Driver i zapewnić wszystkim bezpieczeństwo … gdy nasze miasto zostało rozdarte na strzępy i zrównane z ziemią.

Lecz teraz nie jest czas by spoglądać w przeszłość. Teraz nie możemy się doczekać przyszłości Ramsgate.

Kiedy zaczęliśmy myśleć o tym, jak będzie wyglądać nowe Ramsgate, wiedzieliśmy, że musimy zbudować je w sposób który ułatwi dotarcie do obszarów do których chodzi się najczęściej, jednocześnie dodając nowe obszary i dając każdemu mieszkańcowi Ramsgate własną przestrzeń miejską o wyjątkowej osobowości.

Przeprojektowanie Ramsgate było bardzo ciężkim i dużym zadaniem, nad którym nasz zespół pracował przez długi czas i nie możemy się doczekać, aż sam je zwiedzisz.

Wybierzmy się na wycieczkę po Ramsgate, co?

 

WIDOKI I DŹWIEKI

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz w przeprojektowanym Ramsgate jest to, że miasto ma teraz znacznie bardziej zarysowaną pionowość. Chcieliśmy zapewnić Łowcom układ nawigacji, który również miałby sens pod względem lokalizacji NPC’ów.

Możesz teraz również używać ujść eteru, aby szybko poruszać się po mieście, co pozwala skoczyć z jednego interesującego miejsca do drugiego. Właśnie ukończyłeś ulepszanie swojego młota i chcesz sprawdzić stan swoich Trialsów? Wystarczy że poskaczesz przez kilka eterowych dysz i będziesz na miejscu.

Ponadto, Ramsgate nigdy nie brzmiało lepiej. Mieliśmy mnóstwo zabawy przy projektowaniu różnych dźwięków w mieście – teraz każdy większy obszar brzmi tak samo dobrze, jak wygląda. Od industrialnych dźwięków kuźni Wilsa po zawadiacką muzykę dochodzącą z miejscówki Lady Luck, Ramsgate brzmi bardziej żywiołowo niż kiedykolwiek wcześniej.

Przyjrzyjmy się głównym obszarom i atrakcjom, które zobaczysz po przybyciu do Ramsgate.

 

CENTRALNA PLAZA

To główny obszar startowy Ramsgate. Tutaj masz dostęp do Bazaru, kuźni, naszej nowej sprzedawczyni toników, oraz tablicy łowieckiej. Z tej podstawowej lokacji możesz podróżować do wszystkich głównych obszarów miasta. Wskazówka: strumienie eteru doprowadzą Cię tam, gdzie się wybierasz w mgnieniu oka.

 

WYŚCIGI PO RAMSGATE

Rzuć wyzwanie znajomym na wyścig wokół Ramsgate! Zbierz wszystkie ogniki eteru rozrzucone po całym mieście, aby ukończyć wyścig i mieć się czym przechwalać ;). Możesz uzyskać dostęp do podium wyścigowego po lewej stronie Bazaru.

 

BAZAR

Gregario otworzył sklep w nowym Bazarze w Ramsgate. Tutaj możesz wrzucić monetę do fontanny, aby otrzymać codzienną nagrodę bonusową, uzyskać dostęp do sklepu w grze, sprawdzić swoje postępy w aktualnym Karnecie Łowieckim i uzyskać dostęp do skarbca.

 

BABUNIA STREGA: NOWA SPRZEDAWCZYNI TONIKÓW

Najnowszy mieszkaniec Ramsgate to Babunia Strega. Strega to twoje rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z wytwarzaniem toników i pylonów. Bosun Markus ma ostatnio pełne ręce roboty, witając Łowców z bliska i daleka, więc dajemy mu tak bardzo potrzebną alchemiczną przerwę.

 

KUŹNIA

Wils i Moyra podjęli współpracę w kuźni, aby zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie broni i zbroi. Nie zapomnij przywitać się z żółwiem Hectorem.

 

PISTOLETY, PIĘŚCI I WZMOCNIENIA

The Scarred Master, Arkan’a Drew, Admirał’a  Zai i Middleman’a można znaleźć na tarasie nad plazą centralną, na prawo od kuźni. Stąd możesz przejść na trzeci taras, na którym znajduje się pub i Kat Sorrel.

 

OBRZEŻA RAMSGATE

Eksplorując obrzeża Ramsgate, znajdziesz Dr. Priyani i Xelyę, a także Lady Luck na placu Trialsów. Dysze eteru są dogodnie rozmieszczone, aby szybko i łatwo dostać się do i wyjść z centralnego obszaru.

 

WIDOKI I ODKRYCIA

Ta aktualizacja dodaje szereg nowych wpisów do odblokowania w Twoim dzienniku i możesz zacząć go zapełniać, eksplorując Ramsgate. Wejdź w interakcję ze specjalnymi obiektami, aby dowiedzieć się czegoś o Ramsgate i jego mieszkańcach, i aktywuj szeroko otwarte ujęcia widokowe (szukaj błyszczących smug w powietrzu), aby uzyskać wyraźny widok na swoje nowe miasto.

Jeden z wielu widoków do obejrzenia.

 

Nigdy nie wiadomo, co znajdziesz za każdym rogiem, więc rozglądaj dookoła i zobacz, jakie sekrety możesz odkryć.

Możesz także odblokować wiele wpisów do historii, które szczegółowo opisują odbudowę Ramsgate – i to, z czym być może będziesz musiał się zmierzyć na horyzoncie – przedzierając się przez Karnet Łowiecki Clear Skies. Wejdź do tych wpisów w sekcji Clear Skies w menu Kolekcji.

W tej nowej wersji Ramsgate jest wiele do zobaczenia i zrobienia, więc rozejrzyj się i daj nam znać, co myślisz. To dopiero początek naszej nowej wspólnej podróży.