Gra Phoenix Labs w przyszłym tygodniu otrzyma nowy tryb polowania nazwany “Trials” jako część nadchodzącej zawartości “Fortune and Glory”.

Nowy tryb skonfrontuje graczy ze zmodyfikowanymi, bardziej niebezpiecznymi Behemotami i nowymi wyzwaniami środowiskowymi na dwóch różnych poziomach trudności, z których każdy ma własne unikalne nagrody dla graczy.

Fortune and Glory

Ukończenie prób na normalnym poziomie trudności spowoduje zdobycie “Steel Marks”, które zostaną użyte do zakupu użytecznych nagród, w tym modyfikacji broni i alternatywnych ataków specjalnych. Ukończenie ich na trudnym poziomie otrzymacie “Gilded Marks”, które są używane do zakupu ekskluzywnych nagród kosmetycznych, które pokazują bardziej zaawansowane osiągnięcia.

Waluty można zdobyć tylko w próbach i można je wydać w sklepie należącym do nowej postaci w Ramsgate o imieniu Lady Luck. Jej sklep będzie również zawierał tabelę liderów “Wall of Champions” dla pojedynczych i grupowych polowań, które będą zmieniać się co tydzień.

Aktualizacja „Fortune and Glory” rozpoczyna również nowy sezon w Dauntless o nazwie “High Skies”, który obejmuje dwie przepustki Hunt z „nową i stylową treścią” do zebrania. Pierwszy, zbudowany wokół pirackiego motywu, będzie zawierał 50 poziomów zarówno kosmetyków, jak i materiałów eksploatacyjnych do zarobienia; druga nadejdzie później tego lata.

Aktualizacja będzie mieć miejsce już 16 Lipca tego roku!