O nas

Witaj na polskiej stronie Dauntless.

Polujmy razem i kąpmy się w blasku chwały.

Dauntless Polska (DauntlessGame.pl) to fanowska strona poświęcona na zgłębianiu tajników uśmiercania niebezpiecznych potworów zajmujących Shattered Isles. Skupiamy się głównie na dostarczaniu rzetelnych i ciekawych informacji ze świata gry. Możesz znaleźć poradniki, aktualności, informacje odnośnie akutalizacji czy ciekawe artykuły traktujące o Dauntless. Nasza ekipa składa się z młodych osób, które w wolnej chwili dorzucają swoją cegiełkę do tego projektu o bajecznym świecie.

Jeżeli chciałbyś poznać nas bliżej to zachęcamy do odwiedzenia naszego discorda społecznościowego, na którym spotkasz nie tylko redaktorów ale także innych graczy, którzy tak jak ty zmierzają się z niesamowitymi potworami stworzonymi specjalnie dla nas – graczy przez członków zespołu Phoenix Labs.

Założycielami strony są:

Od dziecka fascynował ją świat gier komputerowych. Najpierw długie godziny spędzone przed komputerem, później sama zaczęła pisać co nieco na ich temat, aż w końcu postanowiła stworzyć własne miejsce, w którym będą pojawiać się jej publikacje.

Pasjonat gier, zwłaszcza MMO, RPG oraz typu DarkSouls. W grach głównie stara się osiągnąć zawsze najwyższy możliwy wynik, przez co na gry poświęca bardzo dużo wolnego czasu.

Close