Wesprzyj Dauntless Polska

Witajcie pogromcy behemoth’ów!

Jak pewnie wiecie strona o grze Dauntless powstała, aby dostarczać Wam najświeższych informacji prosto z Ramsgate. DauntlessGame.pl jest do tego stworzonym specjalnie miejscem, który ma za zadanie właśnie zebrać wszystkie nasze posty.

Niestety na chwilę obecną projekt Dauntless Polska jest 100% hobbystyczny i aby utrzymać go w ryzach co roku zbiera on żniwo w postaci pieniężnej.

Tą stroną zwracam się do Was moi drodzy pogromcy, z małą prośbą, jeżeli podoba Wam się to, co do tej pory zostało stworzone wesprzeć małym funduszem.

Nie potrzebujemy wiele gdyż tylko 200zł rocznie. Pomyślcie, nasze społeczeństwo jest już na tyle duże, że wystarczyłoby tylko 200 osób, które przekazałyby na ten projekt symboliczną 1zł. Czy to dużo?

Na stronie oczywiście są reklamy, ale na dzień dzisiejszy nie generuje ona na tyle rocznie przychodów, aby móc opłacić domenę, certyfikat oraz hosting.

Jeżeli jakimś cudem przekroczymy główny cel, resztę funduszy zostanie przekazanych na nagrody dla Was w postaci waluty czy bundlów w grze.
Pomożecie? Liczymy na Was!

Oni nas już wsparli! Dziękujemy!

kliknij w obrazek, aby przejść na stronę zbiórki

Close