Co zmieniamy?

Paczki tematyczne

Od teraz możemy pożegnać wielkie paczki kolorów, z których potrzebujemy tylko kilka z nich. W patchu 0.8.0 zostało dodanych trzynaście zestawów paczek tematycznych zawierających trzy barwniki. Ich kolory współgrają ze sobą w celu ozdobienia naszego pancerza w jak najlepszy sposób. 
Przykładowo zestaw “The Monarch” zawiera trzy “królewskie” kolory Gilded, Tempest i Alabaster.

Zestaw The Monarch

Po zakupie zestawu możemy użyć wszystkich kolorów jednocześnie, jednego z nich lub łączyć je z innymi według własnego uznania.

Nowe nazwy

Aby paczki tematyczne zawierały w sobie barwniki z odpowiadającym im tematem zmieniliśmy wiele ich nazw. (Przykładowo Gilded, Tempest i Alabaster poprzednio istniały pod nazwami Gold, Lapis i Cream).

Dzięki temu każda paczka ma swój własny unikatowy styl, którym możemy kierować się przy zakupie.

Nowe ceny

Ceny barwników zostaną przystosowane do mniejszej ilości kolorów w zestawie. Zestawy będą kosztować odpowiednio 125, 350 i 600 platyny. 

Odchodzące barwy

Wraz z patch’em 0.8.0 ze sklepu zniknie również osiem barwników, więc jeśli chcecie się w nie zaopatrzyć musicie się pospieszyć

  • Blood Moon (Zestaw premium “Intensity”)
  • White (Zestaw “Slayer’s Style” )
  • Black (Zestaw “Slayer’s Style”)
  • Black Pearl (Zestaw “Slayer’s Style”)
  • Peach (Zestaw “Slayer’s Style”)
  • Ashen Brown (Zestaw Rekruta)
  • Straw (Zestaw Rekruta)
  • Dust (Kompletny Zestaw Barwników Rekruta)

Chciałbyś posiadać jeden z tych barwników zanim zniknie ze sklepu? Śpiesz się, aby zakupić go jeszcze przed patch’em 0.8.0! Wszystkie barwniki posiadane przed aktualizacją będą dostępne do użytku.

Wiele barwników zostanie przeniesionych do nowych paczek, więc jeśli po zalogowaniu się nie znajdziesz ich od razu musisz szukać dalej. Na pewno chowają się gdzieś niżej!

Symbolika barw

Kolory od zawsze kojarzą się z konkretnymi cechami. Zielony ze wzrostem, Czerwony z niebezpieczeństwem, Fioletowy ze szlachectwem, a Złoty z bogactwem. Co jeśli te kolory mają więcej znaczeń?

W tej aktualizacji dodaliśmy barwniki, które można zdobyć tylko z Behemotów Heroicznych i Heroicznych+. Te rzadkie barwniki zostały stworzone aby umożliwić wam pokazanie trudu włożonego w pokonanie stwora.

Jednak pamiętajcie! Zdobycie ich nie będzie łatwe. Ciężka praca, trochę szczęścia i upór pozwolą wam zwycięsko wyjść z walki o te nagrody.

Kompletne nowości

Wraz z barwnikami Behemotów Heroicznych wprowadzamy również dwa kompletnie nowe kolory: Subzero(intensywny błękit) i Sovereign(intensywna zieleń). Piątka dla tych, którzy zgadną z których stworów będzie można je zdobyć.

Dodatki do Przepustki

Heroiczne Behemoty to nie jest jedyne źródło do zdobywania barwników. W Sezonie 5 Przepustki posiadacze Elitarnej wersji będą mieli okazję zdobyć je jako nagrody po zdobyciu kolejnego jej poziomu. 

W tym sezonie zaczynamy od kolorów Quicksilver i Bloodlust(Trochę uchylamy tutaj rąbka tajemnicy odnośnie Sezonu 5, ale czy nie za bardzo?)

Barwna przyszłość

Pomimo nowości w postaci barwników z Behemotów Heroicznych, Przepustki i nowych paczek to jeszcze nie koniec. Pytanie tylko co zrobić z barwnikami, które mają w sobie wiele odcieni?

Trzeci obszar do barwienia

W kolejnym patch’u (po 0.8.0) dodamy trzeci obszar na pancerzu, który będzie można ozdobić barwnikami. Dzięki temu wszelkie niedoskonałości przeszkadzające wam w idealnym ubraniu waszego Łowcy odejdą w niepamięć, a wasze konfiguracje będą jeszcze bardziej unikalne.

Ten post odnosi się do zmian z poprzedniego patch’a 0.8.0 w momencie publikacji tego artykułu w grze już została wprowadzona aktualizacja 0.8.1