Już dziś, 5 sierpnia dostarczymy wam najnowszy patch do Dauntless!

Ta aktualizacja zawiera długo wyczekiwane zmiany w systemie wyposażenia, przerobiony interfejs craftingu i nową broń egzotyczną repeatersy ”Bliźniacze Słońca”.

Z MIŁOŚCI DO WYPOSAŻENIA

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się…

  • Wyruszyć na patrol ze złym zestawem cellsów?
  • Zabrać ogniste granaty na ognistego behemota?
  • Nie zmieścić w limicie czasowym na zmianę wyglądu wyposażenia?
  • Zupełnie zapomnieć o modyfikacji broni?

Jeśli na której z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to ta aktualizacja jest dla ciebie!

Nasz nowy system slotów pozwoli ci wybierać pomiędzy 15 wcześniej zapisanymi zestawami wyposażenia, dzięki temu będzie można dużo łatwiej zmienić cały zestaw na ten odpowiedni do polowania. Każdy slot zapisuję twoją broń, pancerz, cellsy, modyfikacje, zmiany wyglądu i więcej!

CRAFTING STAJE SIĘ PROSTSZY

Ulepszanie części ekwipunku powinno być wyzwaniem – ale nie z powodu że nie wiesz czego potrzebujesz. Wraz z tą aktualizacją, wszelkie składniki do wytworzenia i ulepszania ekwipunku będą dokładnie rozpisane wraz z informacją gdzie je zdobyć.

Pojawią się również dwa bardzo pożądane przez graczy funkcje: poziom przedmiotów i typ slotów na cellsy. Te dwie funkcje powinny ułatwić rozczytywanie ekwipunku i wybór kolejnej rzeczy do wytworzenia.

Poszliśmy nawet krok naprzód i ulepszyliśmy sposób w jaki jest wyświetlony status przedmiotu. Przedmiot który jest gotowy do ulepszenia ma teraz strzałki w tle:

Gotowy do upgrade-u

Przedmiot który potrzebuje więcej materiałów ma ciemne “wygaszone” tło:

Nie gotowy do upgrade-u

Na sam koniec, kiedy ulepszycie przedmiot do poziomu +15 pojawi się on na złotym tle z gwiazdką:

Max.

EGZOTYCZNE TOWARY

Przedstawiamy nową egzotyczną broń: repeatersy Bliźniaczych Słońc!

Nasz pierwszy zestaw egzotycznych repeatersów posiada nowy typ amunicji: magiczne bomby.
Te ładunki taktyczne przylegają do Behemotów i mogą być zdetonowane zadając ogromną ilość obrażeń. Naładuj je, pociągnij za spust i patrz jak jak licznik obrażeń wylatuje w kosmos.

HANDLARZ BRONIĄ

Farmienie po egzotyczne schematy nie jest dla każdego, więc zdecydowaliśmy się spróbować czegoś innego z Bliźniaczymi Słońcami.

Po wejściu aktualizacji 0.9.3, będziecie mogli zakupić ten nowy egzotyk ze sklapu Lady Luck. Tak jak inne craftowane przedmioty będą zaczynały one na 1 poziomie z możliwością ulepszenia do 15 poziomu.

Slayers can pick up the Twin Suns exotic repeaters for 1,000 Steel Marks.

Bliźniacze Słończa będą dostępne za 1000 żelaznych znaków.

GDZIE JEST ZAI?

Admirał Janek Zai, Ostiański rusznikarz, naraszcie postawił swoją kuźnie! Szukaj jej na dziedzińcu kuźni naprzeciw Moyry i Wilsa.